Bez regałów ani rusz

Solidne regały garażowe ze strony www.regaly.biz są elementami obowiązkowymi w naszym garażu. Szczególnie jeśli zależy nam na wykorzystaniu wnętrza oraz na utrzymaniu porządku. Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni oraz do tego ułatwia zachowanie w danym pomieszczeniu nieskazitelnego porządku. Wiele osób, które planuje ich zakup zastawia się, który z modeli wybrać. Do wyboru mamy dwa modele – regały wciskane bądź skręcane. Oba te rozwiązania posiadają oczywiście swoje wady i zalety, które możemy rozważyć przed podjęciem decyzji ostatecznej. Sprawdźmy je.

Regały metalowe wciskane oraz także skręcane są produktami niezwykle popularnymi wśród posiadaczy domów jednorodzinnych, jak i także obiektów firmowych. Regały gwarantują nam duży udźwig. Do tego są stosunkowo łatwe w montażu oraz także są trwałe. Na dodatek ich atrakcyjna cena nie nadwyręży naszego budżety, który możemy przeznaczyć na wyposażenie naszego wnętrza. Metalowe regały skręcane montowane są z użyciem śrub. Z kolei regały wciskane przy pomocy zaczepów specjalnych. Oba te typy regałów są tak samo stabilne oraz także solidne. Nośność jest zależna od wybranej grubości profili, z których zostały wykonane. Możliwość wyboru konkretnej kolorystyki ułatwia znacząco także dobór regały do aranżacji naszego garażu czy też innego rodzaju pomieszczenia.

Montaż regałów

Na pewno musimy zauważyć, że model skręcany jest znacznie trudniejszy w składaniu. Wymaga od nas dokręcenia śrub, jak i także użycia znacznie większość ilości narzędzi odpowiednich. W bardzo wielu przypadkach do jego montażu są konieczne dwie osoby. Proces sam w sobie będzie nam zajmować jakieś trzydzieści minut. Regał skręcany pozwala na dopasowanie samodzielne wysokości wszystkich półek. Dzięki temu spełnia potrzeby w zasadzie każdego użytkownika. Jeśli zależy nam natomiast na szybszym oraz łatwiejszym montażu, to powinniśmy wybrać wciskany regał, który także jest dostępny z opcją regulowania położenia półek. Do jego złożenia potrzebować będziemy o wiele mniejszej ilości narzędzi, a do tego zapewni on nam również wysoką wytrzymałość oraz do tego wygodę eksploatacji bieżącej.

Zarówno skręcany regał, jak i także wciskany nadadzą się świetnie do prywatnego użytku w garażu. Znajdą także zastosowanie we wnętrzu mieszkań oraz biur. Szczególnie sprawdzają się w mieszkaniach i biurach urządzonych w loftowym oraz minimalistycznym stylu. Ceny regałów nie są wysokie, a więc jest to ich kolejna niewątpliwa zaleta.